Temelj.funkc.endoskop.sinus.kirurg.

Temelj.funkc.endoskop.sinus.kirurg. Zadovoljstvo nam je predstaviti knjigu , koju je napisao . Preuzmite knjigu . u PDF, TXT, FB2 ili bilo kojem drugom mogućem formatu na bedriftsportalen.org.

INFORMACIJA

AUTOR
DIMENZIJA
4,68 MB
NAZIV DATOTEKE
Temelj.funkc.endoskop.sinus.kirurg..pdf
ISBN
4044735938126

OPIS

U knjizi je riječ je o temeljnim načelima kirurške tehnike i koncepta na kojem se ona zasniva. Knjiga je temelj svakome tko počinje raditi na području funkcijske endoskopske sinusne kirurgije.

Endoskopik görüntü ile bilgisayarlı tomografi vasıtasıyla kullanılacka özel aletler ile sinüs kanalları... Endoskop ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi (ESC) Nedir? Endoskop, ucunda ışık ve optik mercekler bulunan ve bu sayede bir ucundan bakıldığında diğer ucundaki görüntüyü doğrudan görme imkanı sağlayan aletlerdir. KBB başta olmak üzere Gastroenteroloji, Üroloji, Ortopedi, Genel Cerrahi, Kadın... Anahtar Sözcükler: Endoskopik, sinüs cerrahisi, komplikasyonlar, revizyon.

Endoscopic endonasal surgery. AAnnaahhttaarr KKeelliimmeelleerr::Paranasal sinüs; endoskopi; sinüzit; reoperasyon. AABBSSTTRRAACCTT Among those patiens for whom endoscopic sinus surgery performed the ratio of revi In other projects.

POVEZANE KNJIGE